שמי אורית ואני פסיכולוגית לילדים בגיל הרך - פסיכולוגית התפתחותית מומחית. בעלת קליניקה פרטית בהוד השרון ומנהלת גילוי רך - מיזם חברתי-מניעתי למען התפתחות הילד.

במהלך שנות עבודתי בגני ילדים, בשירות פסיכולוגי חינוכי ובמכון להתפתחות הילד צברתי ניסיון עשיר ומגוון בעבודה התפתחותית, טיפולית וחינוכית עם ילדים והורים.  

עבדתי בשירות הפסיכולוגי החינוכי התפתחותי של עיריית הרצליה, שם ליוויתי צוותים חינוכיים במעונות יום, בגני ילדים מהחינוך הרגיל ומהחינוך המיוחד.

מאוחר יותר, עבדתי כפסיכולוגית בצוות המכון להתפתחות הילד בבית חולים מאיר ובמרכז לגיל הרך בנתניה, שם אבחנתי וטיפלתי בילדים עם קשיים התפתחותיים שונים ומגוונים מאוד. 

אל הקליניקה שלי מגיעים ילדים והורים מסיבות שונות: התמודדות עם קשיי התנהגות של ילדים בבית ובגן, קשיי שינה, האכלה, קשיים במגמילה מחיתולים, קשיים בויסות החושי, קשיי קשב וריכוז, קשיים חברתיים ורגשיים שונים: אילמות סלקטיבית, פחדים, חרדות, המנעות וקשיים בתקשורת. כל אלה הם סיבות מצויינות ומתאימות לפנייה אלי.

הגישה בה אני מטפלת היא גישה אינטגרטיבית המשלבת עבודה התפתחותית ורגשית מבוססת מנטליזציה בשילוב כלים דינמיים והתנהגותיים (CBT) על פי הצורך.

אני רואה חשיבות  מיוחדת בעבודה פסיכולוגית מעמיקה עם ההורים בשילוב הצוות החינוכי בגן ובבית הספר ואנשי טיפול אחרים בחייו של הילד.

טיפול פסיכולוגי רגשי לילדים I קבוצות למיומנויות חברתיות

  אבחונים פסיכולוגים I הדרכת הורים I ייעוץ גמילה מחיתולים

גילוי רך - גילוי קשיים התפתחותיים בגיל הרך

אורית רובין בן חיים

פסיכולוגית התפתחותית מומחית

לוגו גילוי רך צבעוני רקע שחור.png

צרו קשר

אורית רובין בן-חיים

פסיכולוגית התפתחותית מומחית

052-2299255

הוד השרון