אין גננת ומנהלת גן, מעון או משפחתון שלא חשה את כובד האחריות שעל כתפיה. האחריות לשלומם של הילדים, לבטחונם, ללמידה שלהם ובמידה רבה גם להתפתחותם.

כגננת את אחת מאנשי המקצוע היחידים בחייו של ילד שמכירה אותו לעומק והיחידה בעלת הפרספקטיבה. את מכירה ילדים, את מכירה את הגיל והשלבים ההתפתחותיים ואת רואה את הילד בתוך קבוצת בני גילו, בתוך הזירה החברתית המאתגרת שמזמנת עבור הילדים חוויות והתמודדויות אינטנסיביות. חיי הגן מייצרים מגוון אדיר של מצבים שמביאים את התפתחותו של הילד ואת יכולותיו השונות לידי ביטוי במלוא עוצמתם ובאופן שלא מתרחש כמעט בשום מצב אחר בחייו של ילד. לכן, אם ילד מסויים בולט לך בקושי מסויים, אם נדלקת לך נורת אזהרה לגבי תפקודו והתפתחותו, זוהי חלק מחובתך ואחריותך המקצועית לדווח על כך להוריו, לעבור איתם את התהליך המורכב הזה של הכרה בקושי, האבחון וקבלת העזרה המקצועית. 

מטרות ההרצאה הן לסייע לך בתהליך המורכב הזה שמתרחש כל שנה מחדש עם כמה מהילדים והוריהם. כדי שתוכלי לזהות טוב יותר ומוקדם יותר את נורות האזהרה וכדי שתוכלי להעביר את המסרים הללו להורים בצורה אמפטית ורכה שתסייע להם לקבל את הבשורה ולפנות לעזרה אצל איש המקצוע המתאים ביותר.

הערב בהנחייתה של אורית רובין בן חיים, פסיכולוגית התפתחותית מומחית

מתי? ההרצאה הקרובה מתקיימת בתאריך 12.11.19 בשעה 20:30 

איפה? בקליניקה פרטית בהוד השרון.

כמה עולה? הערב בחסות "גילוי רך" ובעלות סמלית של 25 ש"ח. 

הקדימו והזמינו כרטיסים. מספר המקומות מצומצם ומוגבל.

הנחיות הגעה: כדי להגיע אלי לקליניקה שלי, הכי נוח לכתוב את שמי אורית רובין בן חיים ב WAZE.

נוסעים לרחוב הנחל 6 הוד השרון, ממול תראו דרך כורכר. פונים אליה ונוסעים כ200 מ' עד שתראו את קיר העץ שבתמונה. הכניסה צמודה לקיר.

טיפול פסיכולוגי רגשי לילדים I קבוצות למיומנויות חברתיות

  אבחונים פסיכולוגים I הדרכת הורים I ייעוץ גמילה מחיתולים

גילוי רך - גילוי קשיים התפתחותיים בגיל הרך

אורית רובין בן חיים

פסיכולוגית התפתחותית מומחית

לוגו גילוי רך צבעוני רקע שחור.png

צרו קשר

אורית רובין בן-חיים

פסיכולוגית התפתחותית מומחית

052-2299255

הוד השרון